EN

Oddział psychiatryczny

Oddział psychiatryczny - ilustracja

MAMY JUŻ AKREDYTACJĘ PTP !!!

Informujemy, że od września 2014r. znaleźliśmy się na liście stażowych ośrodków psychoterapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Przeprowadzamy staże 120-godzinne. Szczegółowe warunki podjęcia stażu oraz informacje dotyczące przebiegu stażu znajdziecie Państwo w regulaminie znajdującym się na stronie do pobrania.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Anny Kazuły:
anna.kazula@gizinscy.pl

Świadczone usługi

Centrum Medyczne Gizińscy jest jednym z nielicznych, prywatnych ośrodków w Polsce, który świadczy usługi psychiatryczne w oparciu o ambulatorium psychiatryczne, oddział dzienny psychiatryczny oraz oddział stacjonarny.

Kompleksowość oferowanych świadczeń pozwala nam na leczenie pacjentów w każdym stadium choroby psychicznej. Doświadczony zespół lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów, psychologów, terapeutów zajęciowych i pielęgniarek, dba o zdrowie psychiczne naszych pacjentów.

W szczególności zajmujemy się pomocą osobom cierpiącym na różnego typu zaburzenia depresyjne (afektywne, reaktywne i sytuacyjne, związane z obciążającymi wydarzeniami życiowymi jak utrata bliskiej osoby, pracy czy kryzys małżeński), zaburzenia nerwowe – anoreksja, bulimia oraz zaburzenia z kręgu psychotycznego (schizofrenia, zaburzenia typu schizofrenii i schizoafektywne).

Przy Centrum Medycznym Gizińscy działa psychiatryczna IZBA PRZYJĘĆ.

Całą psychiatrią kieruje dr n. med. Włodzisław Giziński

OPIEKA PSYCHIATRYCZNA JEST BEZPŁATNA DLA PACJENTÓW UBEZPIECZONYCH

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design