PONAD 36 LAT DOŚWIADCZENIA

ZDROWIE NASZYCH PACJENTÓW JEST W DOBRYCH RĘKACH

Home/O Centrum
CBR-rejestracja

O CENTRUM MEDYCZNYM GIZIŃSCY

Szanowni Państwo,
to już ponad 36 lat inicjatywy jaką jest Centrum Medyczne Gizińscy. Rozpoczynaliśmy od pojedynczego gabinetu przy ul. Sułkowskiego  na Bielawach. W latach 90. przenieśliśmy się na ul. Kościuszki w Śródmieściu. Dzięki lepszym warunkom mogliśmy tam otworzyć kilka gabinetów i jedną salę zabiegową. Dziś mieścimy się w czterech wyspecjalizowanych budynkach, świadcząc niemal wszystkie rodzaje pomocy medycznej. Jesteśmy ogromnie Państwu wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Nie ustajemy w staraniach, aby rozwijać się dalej. Widzimy, że jest to potrzebne. Dla nas jest to ważne. Dzięki obopólnej współpracy, która trwa już 4 dekadę, mamy komfort zatrudniania najlepszych specjalistów z całego kraju. Ci specjaliści służą Państwu każdego dnia w zabiegach, w poradach, w ułatwianiu i ulepszaniu życia codziennego. Możemy powiedzieć, że Centrum Medyczne Gizińscy to przedsięwzięcie rodzinne. Razem stawiamy na szeroką gamę usług, profesjonalizm i komfort. Wszystko po to, by nasi Pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i z poczuciem uzyskanej pomocy. Ich opinie wykorzystujemy, by klinika funkcjonowała coraz lepiej. Każdego dnia staramy się, by Centrum Medyczne Gizińscy rozwijało się i zmieniało na lepsze. Tak by sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, że dalej będziecie Państwo wspierać naszą inicjatywę niesienia pomocy zdrowotnej. Z naszej strony składamy obietnicę, że tak jak przez ostatnie 35 lat pomagaliśmy Państwu w sprawach małych i dużych, tak będziemy pomagać nadal. Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku oraz ciepłymi pozdrowieniami,
Rodzina Gizińskich

CENTRUM MEDYCZNE GIZIŃSCY W LICZBACH

  • 138 266Liczba porad udzielonych w 2023 roku
  • 79 939Liczba porad udzielonych od 01.01.2024 do 30.06.2024
  • 4 003Liczba hospitalizacji w 2023 roku
  • 2 095Liczba hospitalizacji od 01.01.2024 do 30.06.2024
CMG

PONAD 36 LAT DOŚWIADCZENIA

Równocześnie pracując w publicznej służbie zdrowia, na wyższej uczelni oraz w administracji państwowej i samorządowej cały czas dążyliśmy do tworzenia rozwiązań najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych. Wszystkie nasze doświadczenia i przemyślenia wykorzystaliśmy przeprowadzając Centrum Medyczne Gizińscy do nowej siedziby przy ul. Leśnej. Dopiero teraz możemy powiedzieć, że prowadzimy nowoczesną klinikę z prawdziwego zdarzenia z dużą liczbą gabinetów i poradni, oddziałami szpitalnymi, salami zabiegowymi i operacyjnymi.

PARTNERZY