EN

O Centrum

Fotografia
Fotografia
Fotografia
Fotografia
Zdrowie naszych pacjentów jest w dobrych rękach

Ta klinika to spełnienie naszych marzeń i ukoronowanie wieloletniej pracy.

Z największą satysfakcją zapraszamy Państwa do naszego Centrum Medycznego Gizińscy. Ta klinika to spełnienie naszych marzeń i ukoronowanie wieloletniej pracy.

Gdy ponad 20 lat temu otwieraliśmy prywatny gabinet psychiatryczny, a niedługo potem poradnię pediatryczno-laryngologiczną, wykorzystaliśmy pierwsze przepisy w naszym kraju pozwalające na samodzielną inicjatywę lekarzy. Dzięki temu mamy dziś ogromne doświadczenie w działalności niepublicznego sektora medycznego.

Zaczynaliśmy od pojedynczego gabinetu przy ul. Sułkowskiego na Bielawach. W latach 90. przenieśliśmy się na ul. Kościuszki w Śródmieściu. Dzięki lepszym warunkom mogliśmy tam otworzyć kilkanaście gabinetów i sale zabiegowe.

Równocześnie pracując w publicznej służbie zdrowia, na wyższej uczelni oraz w administracji państwowej i samorządowej cały czas dążyliśmy do tworzenia rozwiązań najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych. Wszystkie nasze doświadczenia i przemyślenia wykorzystaliśmy przeprowadzając Centrum Medyczne Gizińscy do nowej siedziby przy ul. Leśnej. Dopiero teraz możemy powiedzieć, że prowadzimy nowoczesną klinikę z prawdziwego zdarzenia z dużą ilością gabinetów i poradni, oddziałami szpitalnymi, salami zabiegowymi i operacyjnymi.
Kierowanie administracyjne i finansowe kliniki powierzyliśmy naszemu synowi Jędrzejowi, z wykształcenia ekonomiście.

Tym bardziej możemy powiedzieć, że Centrum Medyczne Gizińscy to przedsięwzięcie rodzinne. Razem stawiamy na szeroką gamę usług, profesjonalizm i komfort. Wszystko po to, by nasi Pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i z poczuciem uzyskanej pomocy. Ich opinie wykorzystujemy, by klinika funkcjonowała coraz lepiej. Każdego dnia staramy się, by Centrum Medyczne Gizińscy rozwijało się i zmieniało na lepsze. Tak by sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Katarzyna i Włodzisław Gizińscy

 

INFORMUJEMY !!!

W trosce o komfort naszych pacjentów zapewniliśmy Państwu możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu na jednym z trzech parkingów należących do Centrum Medycznego Gizińscy.

Schemat miejsc parkingowych przedstawiamy na załączonej mapce.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

mapa-z-parkingami-ver2

 

Centrum w liczbach

99 684

Liczba porad udzielonych
w 2020 roku

85 564

Liczba porad udzielonych
do 30.09.2021 roku

3 332

Liczba hospitalizacji
w 2020 roku

2 856

Liczba hospitalizacji
do 30.09.2021 roku

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design