EN

Cennik

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Cennik

UWAGA! Podane ceny usług medycznych są publikowane tylko w celach informacyjnych i nie stanowią oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.


Zasady pobierania przedpłat za zabiegi operacyjne dot. chirurgii plastycznej oraz innych zabiegów w Centrum Medycznym Gizińscy.

1. Pacjent dokonuje wpłaty zaliczki do kasy spółki, bądź na niżej wymienione konto

PL 89 1160 2202 0000 0003 8095 5450 

Bank Millennium

w terminie 7 dni od zarejestrowania, podając jako tytuł wpłaty:

Imię i nazwisko pacjenta oraz datę operacji

1. Terminowa wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji terminu zabiegu.

2. Pacjent bezkosztowo może odwołać rezerwację telefonicznie lub bezpośrednio u koordynatora do 7 dni przed terminem zabiegu powołując się na numer dowodu wpłaty, podając warunki odbioru dokonanej przedpłaty.

3. Anulowanie rezerwacji później niż 7 dni przed terminem zabiegu lub niezgłoszenie się na zabieg w wyznaczonym terminie, powoduje przepadek przedpłaty.

4. Przedpłata nie przepada w sytuacji, gdy pacjent powiadomi koordynatora o chorobie i udokumentuje ten fakt zaświadczeniem lekarskim bądź zwolnieniem L4.

5. Zwrotu zaliczki dokonuje Dyrektor Finansowy na pisemny wniosek pacjenta potwierdzony przez koordynatora, na konto, z którego dokonano zapłaty bądź w przypadku wpłaty gotówkowej, na konto wskazane we wniosku przez pacjenta. Nie dokonuje się zwrotu w formie wypłaty gotówki z kasy.

 

Dane do przelewów zagranicznych

Numer rachunku IBAN: PL 89 1160 2202 0000 0003 8095 5450

Kod SWIFT banku: BIGBPLPW
Nazwa banku: Bank Millennium S.A.
Adres banku: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa
Kraj banku odbiorcy: Poland

ZWROTY PŁATNOŚCI

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących płatności oraz zwrotów uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z główną księgową, panią Alicją Koblańską – 515 916 294.

Zwroty realizowane są w poniedziałki.


Płatność za telewizytę

Opłaty za telewizyty należy uiszczać na konto: 78 1160 2202 0000 0003 6584 9062


MediRaty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.).

Co wyróżnia MediRaty:

 • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny
 • Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia
 • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie
 • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy)
 • Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku:

 • Centrum Medyczne Gizińscy ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem
 • Konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną
 • Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania
 • Po podpisaniu umowy na konto Centrum Medyczne Gizińscy przekazywane są środki finansowe, a Pacjent może rozpocząć leczenie
 • Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem
 • Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Kliknij tutaj, aby przejść do wniosku.

Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek, podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.), codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00.

Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl

MediRaty – dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design