Wyszukaj usługę medyczną

Specjaliści

DIAGNOSTYKA BADANIA KARDIOLOGICZNE

Wykonywane badania:

Badanie wykonywane za pomocą aparatu USG, mające na celu ocenę czynności serca. Wskazania do wykonania echo serca: ból w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu pracy serca, po zawałach, u osób chorujących na m.in. nadciśnienie tętnicze, chorobę wieńcową, zapalenie mięśnia sercowego. Badanie wykonuje specjalista kardiolog. Nie jest wymagane przygotowanie do badania. Echo serca w Centrum wykonywane jest tylko osobom dorosłym, powyżej 18 r.ż.


200 zł

Badanie, które diagnozuje ewentualne choroby serca. Przygotowanie do badania: ok 10 min przed badaniem odpocząć, ustabilizować oddech. W dniu badania nie balsamować klatki piersiowej i w przypadku mężczyzn przy dużym owłosieniu ogolić klatkę piersiową.


30 zł

Badanie, które polega na całodobowym lub dwudniowym monitorowaniu pracy serca. Przygotowanie: w dniu badania nie balsamować klatki piersiowej, a w przypadku mężczyzn trzeba ogolić owłosienie na klatce piersiowej.


Holter 24h: 200 zł, Holter 48h: 320 zł

Badanie, które polega na całodobowym monitorowaniu ciśnienia tętniczego krwi. Nie jest wymagane przygotowanie do badania.


200 zł