WYSZUKAJ ZABIEG AMBULATORYJNY

Specjaliści

Zabiegi Chirurgia Ogólna

WYKONYWANE ZABIEGI:

Badanie endoskopowe wykonywane przez chirurga ogólnego za pomocą odpowiedniego wziernika, które pozwala ocenić stan kanału odbytu oraz końcową część odbytnicy. Anoskopia wykonywana jest przy schorzeniach odbytu, niewidocznych z zewnątrz, m.in. owrzodzeń, przetok okołoodbytowych, hemoroidów, polipów odbytu, nowotworów.


200 zł

Zabieg ten polega na usuwaniu włókniaków skóry, przy użyciu odpowiedniej końcówki emitującej prąd zmienny o dużej częstotliwości. Końcówka ta rozgrzewa się do bardzo wysokiej temperatury, co doprowadza do wypalenia tkanki tworzącej zmianę skórną. Jest to zabieg bezinwazyjny, gdyż nie wymaga nacinania skóry i usuwania chirurgicznego tkanek, dzięki czemu należy do bezpiecznych. Bezpośrednio przed zabiegiem zastosowany jest krem znieczulający, w obrębie pola zabiegowego.


450 zł

450 zł

450 zł

Badanie endoskopowe wykonywane przez chirurga ogólnego za pomocą sztywnego wziernika, które pozwala ocenić stan odbytnicy oraz esicy. Rektoskopia umożliwia m.in. wykrycie polipów odbytu, endometriozy, rozpoznać przyczynę częstych biegunek bądź krwawienia z odbytu.


350 zł

Usuwanie chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym lidokainą, m.in. znamion skórnych, kaszaków, tłuszczaków, guzków.


jedna zmiana 450 zł, każda kolejna + 100 zł (+ ewentualny koszt badania histopatologicznego 50 zł za jedną zmianę)