Wybierz lekarza

mgr Barbara Detmer

psycholog, psychoterapeuta, psycholog transportu, terapeuta środowiskowy

Wykształcenie

2018-2022 – czteroletnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie (Instytut Psychologii Zdrowia). Uzyskanie dyplomu szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W 2016 roku uzyskała tytuł terapeuty środowiskowego, nadany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne – Sekcja Naukowa Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji.

2008-2009 – studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku psychologia transportu.

2006-2008 – studia podyplomowe na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, na kierunku diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej.

2008-2009 – uczestnictwo w warsztatach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, w Warszawie.

2001-2006 – studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, na kierunku psychologia.


Doświadczenie

2006-2008 – stanowisko psychologa w Warsztacie Terapii Zajęciowej dla osób chorujących psychicznie, przy Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy (spotkania indywidualne, psychoedukacja chorych i ich rodzin, zajęcia grupowe).

2006-2015 – współpraca z Fundacją na rzecz rozwoju psychiatrii im. dr J. Bednarza – opieka psychologiczna podopiecznych oraz ich rodzin oraz psychoedukacja, wsparcie w radzeniu sobie z chorobą psychiczną.

Od 2008 roku pracuje na stanowisku psychologa na Oddziale Psychiatrycznym (dziennym i stacjonarnym) w Centrum Medycznym Gizińscy: terapia grupowa oraz indywidualna, diagnoza psychologiczna.

Od 2008 roku na stanowisku psychologa w Poradni Psychologicznej w Centrum Medycznym Gizińscy.

Od 2016 roku pracuje na stanowisku psychologa transportu, w ramach Poradni Medycyny Pracy, w Centrum Medycznym Gizińscy.

Od 2019 roku pracuje na stanowisku terapeuty środowiskowego w Zespole Leczenia Środowiskowego w Centrum Medycznym Gizińscy.


Zakres konsultacji

  • psychoterapia indywidualna osób dorosłych
  • diagnostyka psychologiczna (badanie intelektu, osobowości, funkcji poznawczych)
  • konsultacje, wsparcie, poradnictwo psychologiczne, psychoedukacja
  • badania z zakresu psychologii transportu w ramach Poradni Medycyny Pracy
  • wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno terapeutycznej, jak i psychoedukacyjnej z osobami, z zaburzeniami psychicznymi.

 

Przyjmuje tylko osoby dorosłe.

Cennik (prywatnie)

Wizyta pierwszorazowa: 200 zł

Wizyta kolejna: 180 zł