EN

Labioplastyka

Labioplastyka - ilustracja

W Centrum Medycznym Gizińscy wykonujemy szeroki zakres usług. Ciągle rozwijające się chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna z każdym dniem pozwalają nam pomagać najbardziej wymagającym pacjentom. Dla większego zadowolenia ze świadczonych usług, w naszej klinice można również wykonać zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej.

Labioplastyka – korekta warg sromowych mniejszych staje się coraz bardziej popularna wśród kobiet. Operacja polega na zmianie ich wielkości, kształtu oraz asymetrii.

PRZED OPERACJĄ

Przed labioplastyką trzeba wykonać szczegółowe badania ginekologiczne oraz badania krwi, które pozwolą wykluczyć możliwe przeciwwskazania. Na konsultacji lekarskiej, specjalista udzieli szczegółowych informacji, jak należy przygotować się do zabiegu. Najczęściej kwalifikują się panie, które zgłaszają się z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Zaliczają się do nich: przerośnięcie warg sromowych, niezadowolenie kobiety z wyglądu okolic intymnych, krępacja przed partnerem, uczucia dyskomfortu, rezygnacja z niektórych aktywności fizycznych, sprawiających ból oraz brak pewności siebie.

PRZEBIEG OPERACJI

Zabieg trwa około dwóch godzin i jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, istnieje także możliwość podania znieczulenia ogólnego. Lekarz specjalista może przeprowadzić operację na dwa sposoby: metodą „Trim”, polegającą na usunięciu brzegów warg sromowych mniejszych lub metodą „Wedge”, polegającą na klinowej resekcji (tkanki są wycinane w kształcie litery „V”).

PO OPERACJI

Po zabiegu  może pojawić się niewielki ból w okolicach miejsc intymnych. Gojenie rany pooperacyjnej trwa około 10-14 dni. Efekt końcowy jestwidoczny po pół roku od wykonania zabiegu. W pierwszym tygodniu warto ograniczyć siadanie, aby nie obciążać krocza. Należy ograniczyć kontakty seksualne, ważne jest aby nie podrażniać miejsc intymnych.

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Godziny przyjęć

Specjaliści

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design