Wybierz lekarza

dr n. med. Sylwester Dratwa

specjalista chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Wykształcenie

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (Wojskowa Akademia Medyczne) – 1997. W 2000 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując dzięki temu specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Kolejny egzamin złożył w 2005 roku, stając się specjalistą II stopnia w tej dziedzinie. Następnym krokiem w jego karierze zawodowej było przystąpienie w 2012 roku do egzaminu, który umożliwił mu zdobycie uprawnień i tytułu specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej.

Znajomość języków obcych: j. angielski


Doświadczenie

Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Obecnie zajmuje stanowisko Ordynatora Oddziału Septycznego 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy, jest także pracownikiem Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Prócz tego współpracuje z kilkoma uznanymi bydgoskimi klinikami, w których przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, rozległą wiedzą i imponującymi umiejętnościami.

Należy do prestiżowego grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) – stowarzyszenia skupiającego wybitnych chirurgów plastycznych. Jest regularnym uczestnikiem konferencji naukowych, podczas których śledzi na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i wymienia się doświadczeniem ze specjalistami z krajowych i zagranicznych placówek.


Wykonywane zabiegi szpitalne

Przejdź do zabiegów szpitalnych z zakresu chirurgii plastycznej


Zainteresowania zawodowe

chirurgia estetyczna, chirurgia powiek, piersi, nosa.  

Przyjmuje tylko osoby dorosłe.

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 270 zł

Sylwester Dratwa - ZnanyLekarz.pl