Wybierz lekarza

Specjaliści

Chirurgia plastyczna

Celem Poradni Chirurgii Plastycznej jest korygowanie wrodzonych czy nabytych defektów ciała, podnosząc tym samym poczucie własnej wartości. Zabiegi Chirurgii Plastycznej pomagają uporać się z kompleksami i ograniczeniami, poprawiając jakość życia.


W ramach chirurgii plastycznej oferujemy zabiegi m.in. powiększania piersi, korekcji nosa, korekcji uszu, korekcji powiek, korekcji powłok brzusznych.

Wykonujemy również zabiegi korekcyjne twarzy oraz lipofilling (przeszczep własnej tkanki tłuszczowej), korekcję fałdów skórnych uda czy plastykę warg sromowych.


Szczegółowy zakres zabiegów:

Przed każdym zabiegiem należy umówić się na konsultację do chirurga plastycznego, w celu kwalifikacji na dany zabieg. Nasi chirurdzy plastyczni posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów, w zakresie chirurgii plastycznej.

Decyzja co do operacji estetycznej musi być rozważnie podjęta przez pacjenta, po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Wspólnie muszą być ustalone wskazania do operacji. Ustalić należy czy oczekiwania poprawy wyglądu, mogą być spełnione przez zaplanowaną operację. W rozmowie z lekarzem omawia się sposób przeprowadzenia zabiegu, spodziewany wynik, przewidywany przebieg pooperacyjny i ewentualne powikłania.

Zabiegi są wykonywane w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym (w zależności od rodzaju zabiegu).

Zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej wykonywane są tylko prywatnie.

Przejdź do cennika zabiegów szpitalnych z zakresu chirurgii plastycznej