Home/Aktualności/Nowa strona internetowa Centrum Medycznego Gizińscy

Nowa strona internetowa Centrum Medycznego Gizińscy

Nowa strona internetowa Centrum Medycznego Gizińscy

Szanowni Państwo,
po kilkunastu miesiącach wytężonej pracy możemy z dumą zaprezentować nową stronę internetową Centrum Medycznego Gizińscy.

Na stronie w łatwy sposób zapoznają się Państwo ze spektrum oferowanych przez nas usług medycznych. W zakładce „O Centrum” przeczytają Państwo krótki list od założycieli Centrum Medycznego Gizińscy. Szczerze zachęcamy do lektury.

Istotna jest zakładka „Dla pacjenta”. To tam znajdą Państwo opinie pacjentów o naszej pracy, cennik usług, czy dokumenty (pliki) do pobrania.

Szata graficzna nowej witryny Centrum została utrzymana w kolorze przynależnym do marki, tj. spokojnym błękicie. Jest czytelnie, przyjaźnie dla przeglądających witrynę i bezpiecznie.

Wyrażamy nadzieję, że tak jak nam, Państwu również przypadnie do gustu nowe internetowe miejsce Centrum Medycznego Gizińscy.

Jeśli mają Państwo sugestie, propozycje ulepszeń naszej strony internetowej to prosimy o kontakt z panią Aleksandrą Tyburek – mail aleksandra.tyburek@gizinscy.pl – alternatywnie można skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt”. Z góry dziękujemy!