Zabiegi szpitalne

Chirurgia kręgosłupa lędźwiowego systemem Riwospine Vertebris

Home/Chirurgia kręgosłupa lędźwiowego systemem Riwospine Vertebris
chirurgia kręgosłupa lędźwiowego Bydgoszcz

W Centrum Medycznym Gizińscy wykonujemy małoinwazyjną endoskopową technikę w chirurgii kręgosłupa lędźwiowego jako alternatywa do klasycznego zabiegu operacyjnego.

Endoskopowe zabiegi kręgosłupa z wykorzystaniem systemu Riwospine Vertebris stanowią nowoczesną metodę leczenia schorzeń w tym dyskopatii i stenoz z wypadnięciem dysku i ciasnoty kostnej w kanale kręgowym, które występują u pacjentów w każdym wieku. W porównaniu z metodami klasycznymi w chirurgii kręgosłupa system endoskopowy jest mniej inwazyjny i zapewnia szybszy powrót pacjenta do zdrowia a tym samym do aktywności zawodowej.

W Europie metoda ta zaczyna przeważać nad metodami klasycznymi w chirurgii kręgosłupa. System Riwospine Vertebris jest nowoczesnym sprzętem umożliwiającym chirurgiczne leczenie schorzeń kręgosłupa (dyskopatie, stenozy) z objawami rwy kulszowo-udowej, chromania neurogennego i zespołów bólowych kręgosłupa (Lumbalgia).

Centrum posiada dodatkowo unikatowy System Riwospine Perculine do endoskopowego przeskórnego odnerwienia stawu międzywyrostkowego i krzyżowo-biodrowego w przypadku występowania zespołów bólowych kręgosłupa lędźwiowego.

System endoskopowy daje pacjentowi:

  • mniejszy ból pooperacyjny,
  • minimalne naruszanie mięśni przykręgosłupowych zmniejszając ryzyko ewentualnej niestabilności kręgosłupa,
  • mniejszą bliznę pooperacyjną,
  • mniejsze ryzyko infekcji,
  • skrócony czas hospitalizacji i rekonwalescencji,
  • szybki powrót do zdrowia i aktywności zawodowej.

Endoskopowe zabiegi kręgosłupa wykonuje specjalista neurochirurg dr n. med. Bogdan Kitliński

Osoby zainteresowane kwalifikacją do zabiegu operacyjnego – konsultacją, prosimy o kontakt z rejestracją

 

Zabiegi operacyjne odcinka lędźwiowego kręgosłupa CENA
Endoskopowe, małoinwazyjne przezskórne usunięcie dysku lędźwiowego w znieczuleniu ogólnym unikatowym systemem RIWOSPINE (Vertebris) (I poziom) 19 500 zł
Endoskopowa termolezja okolicy wyrostków stawowych odcinka lędźwiowego unikatowym systemem RIWOSPINE (I poziom) 12 000 zł
Endoskopowe odbarczenie kanału kręgowego odcinka lędźwiowego unikatowym systemem RIWOSPINE (Perculine) (I poziom) – bez implantu 23 500 zł

Pokaż/pobierz broszurę o leczeniu kręgosłupa systemem Riwospine Vertebris

W czym moglibyśmy Ci pomóc?

Z wielką przyjemnością odpowiemy na Twoją wiadomość e-mailową lub telefon. Jesteśmy gotowi, aby służyć pomocą w każdej chwili.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna RODO.