Zabiegi chirurgiczne

Plastyka piersi Medycyna Estetyczna Gizińscy

CMG

Plastyka piersi to zabiegi chirurgiczne mające na celu zmianę wielkości lub kształtu piersi. W operacjach powiększenia piersi wykorzystujemy dwa rodzaje implantów: okrągłe lub anatomiczne renomowanych firm.

Wskazania do zabiegu:

  • chęć powiększenia biustu,
  • niesymetryczne piersi,
  • pomniejszenie biustu,
  • podniesienie piersi.

Przed operacją

Przed operacją niezbędna jest konsultacja lekarska, wywiad i przeprowadzenie niezbędnych badań. Wszystko to w trosce o Twoje piękno i bezpieczeństwo. To na wizycie lekarz wyjaśni wszelkie wątpliwości i wspólnie określicie cel operacji – oczekiwany rozmiar i wygląd piersi po operacji. Na tej podstawie dobierze rodzaj i kształt implantu. Przed zabiegiem każda pacjentka otrzymuje indywidualnie opracowaną kartę zaleceń przedoperacyjnych, m.in. ściśle określone badania, które są niezbędne do zabiegu, a które w komplecie można wykonać w naszej klinice. Jeśli pacjentka przyjmuje leki, lekarz określi też czy, kiedy i jakie leki będzie musiała odstawić.

Przebieg operacji

Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Na efekt końcowy zabiegu mają wpływ nie tylko rozmiar i kształt implantu (w przypadku powiększenia piersi), ale także ilość tkanki gruczołowej i tłuszczowej pacjentki oraz metoda operacyjna.

Zalecenia pozabiegowe

Po operacji należy przestrzegać zaleceń chirurga. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo zazwyczaj zaleca się pozostać w klinice 1-2 doby. Po powrocie do domu jednym z obowiązkowych zaleceń jest noszenie biustonosza pooperacyjnego. Każda kobieta, a tym samym każdy zabieg jest inny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy dolegliwości należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Ostateczny efekt operacji można ocenić po upływie min. 6 miesięcy.

Powyższe treści mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią ostatecznej kwalifikacji do zabiegu.

Zobacz inny zabieg:

Plastyka brzucha Bydgoszcz

Medycyna Estetyczna Gizińscy

ul. Leśna 9A, Bydgoszcz, budynek Przychodni, piętro 2.
recepcja i umawianie wizyt: pn-pt w godzinach: 08:00 – 20:00
tel. 695 999 199
e-mail: medycynaestetyczna@gizinscy.pl
nr konta do wpłat 89 1160 2202 0000 0003 8095 5450

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna RODO.