Wybierz lekarza

dr n. med. Piotr Siwek

specjalista ginekolog-położnik

Wykształcenie

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Tytuł dr nauk medycznych uzyskany w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Warszawie.


Doświadczenie

Posiada doświadczenie w interpretacji wyników cytologii oraz wirusa HPV, pracuje w bydgoskim Centrum Onkologii, wieloletni staż pracy w Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy na stanowiskach od asystenta do adiunkta. Od początku powstawania Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy praca w ramach Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego. Brał udział w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach dot. zagadnień profilaktyki onkologicznej i antykoncepcji oraz uczestniczył w licznych wykładach z zakresu profilaktyki dla środowisk medycznych (na kursach doskonalących lekarzy oraz na kursach specjalistycznych). Wiele lat pracował jako biegły sądowy z zakresu ginekologii i położnictwa oraz z-ca Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Bydgoskiej Izby Lekarskiej.


Diagnostyka i leczenie

prowadzenie ciąży, antykoncepcja, zespół policystycznych jajników, nadżerka szyjki macicy, zaburzenia miesiączkowania, menopauza, zaburzenia płodności, zaburzenia dojrzewania płciowego, nowotwory.


Wykonywane badania/zabiegi ambulatoryjne

  • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
  • USG ginekologiczne transwaginalne
  • pobieranie cytologii szyjki macicy
  • pobieranie wymazów z szyjki macicy i pochwy

Przejdź do zabiegów ambulatoryjnych z zakresu ginekologii


Wykonywane zabiegi szpitalne

Przejdź do zabiegów szpitalnych z zakresu ginekologii


Zainteresowania zawodowe

patologia szyjki macicy

Przyjmuje tylko osoby dorosłe.

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 250 zł

Cytologia: 40 zł

Wymaz: 50 zł