Wybierz lekarza

Dr n. med. Marzena Zaborowska

specjalista neurolog

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

Znajomość języków obcych: j. angielski


Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując od 2006 r. na Oddziale Neurologii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy, gdzie również ukończyła swoje szkolenie specjalizacyjne.

Członek Sekcji Schorzeń Układu Pozapiramidowego Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych.

Wyznaje zasadę kompleksowego i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta oraz dbanie o leczenie według najnowszych metod, zgodnie ze sztuką lekarską.


Diagnostyka i leczenie

W swojej praktyce zajmuje się chorobami neurozwyrodnieniowymi, neuroimmunologicznymi, naczyniowymi, stanami po udarach mózgu, padaczką, bólami głowy, kręgosłupa, polineuropatiami, chorobami nerwowo-mięśniowymi.

Specjalizuje się szczególnie w diagnozowaniu i leczeniu choroby Parkinsona (terapie zaawansowane, w tym. głęboka stymulacja mózgu – kontrola stymulatorów mózgu DBS), parkinsonizmu atypowego i innych zaburzeń ruchowych, a także chorobą Alzheimera. Zajmuje się również leczeniem toksyną botulinową w dystoniach ogniskowych oraz w migrenie.

Przyjmuje tylko osoby dorosłe

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 250 zł

Wizyta z kontrolą stymulatora – głęboka stymulacja mózgu: 350 zł

Marzena Zaborowska - ZnanyLekarz.pl