Wybierz lekarza

dr n. med. Katarzyna Nowacka

w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii

Wykształcenie

W trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Znajomość języków obcych: j. angielski


Doświadczenie

Lek. Katarzyna Nowacka jest asystentką w Katedrze Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej na Wydziale Farmaceutycznym CM UMK. Była między innymi stypendystką wymiany naukowej na Uniwersytecie Fryderyka Alexandra w Erlangen (Niemcy) w Klinice Uniwersyteckiej Dermatologii z pododdziałami dermatochirurgii, wenerologii i dermatologii estetycznej oraz odbyła kilkadziesiąt kursów z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej w kraju i za granicą.

Jest autorką oraz współautorką licznych publikacji i doniesień naukowych w renomowanych czasopismach jak: Aesthetic Surgery Journal – wydawanego przez Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych czy Postępy Dermatologii i Alergologii – uznanego czasopisma polskich dermatologów, wenerologów i alergologów.


Diagnostyka i leczenie

Wszelkie choroby skóry, włosów i paznokci, skórnych reakcji alergicznych i zakaźnych, wenerologia.


Wykonywane badania specjalistyczne

Przejdź do badań z zakresu dermatologii


Zainteresowania zawodowe

Dermatoskopia z oceną zmian skórnych (potoczne nazywane pieprzykami, brodawkami, guzkami, tłuszczakami, znamionami, przebarwieniami) z kwalifikacją do usunięcia chirurgicznego, dermatologia kliniczna wraz z wenerologią, leczenie łysienia różnego typu, diagnostyka chorób włosów (ocena trichoskopowa), leczenie chorób skóry w przebiegu schorzeń autoimmunologicznych, łuszczycy, bielactwa, chorób o podłożu alergicznym oraz dermatoonkologia.

Przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci od 0 r. ż.

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 200 zł

Badanie dermatoskopowe: 100 zł