Wybierz lekarza

Dr n. med. Anna Szymańska-Skrzypek

specjalista laryngolog, laryngolog dziecięcy

Wykształcenie

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.


Doświadczenie

Specjalistka w dziedzinie otorynolaryngologii oraz otorynolaryngologii dziecięcej z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z małymi jak i dorosłymi z pacjentami.
Swoją wiedzę laryngologiczną zdobyła podczas pracy w Klinice Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz w Oddziale Otolaryngologii, Audiologii i Foniatrii Dziecięcej, Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy i w Centrach Medycznych oraz przychodniach w Bydgoszczy.

Przez cały czas doskonali swoje umiejętności oraz zdobywa nowe doświadczenia na różnego rodzaju kursach i warsztatach.
Największą satysfakcję w pracy Pani doktor z małymi i dorosłymi pacjentami sprawia ich uśmiech, niekiedy rysunek od małego pacjenta, zadowolenie i pomoc jaką może nieść ulga w dolegliwościach i powrót do zdrowia.


Diagnostyka i leczenie

chorób laryngologicznych, zapalenia ucha, zapalenia zatok, zapalenia migdałków, zapalenia gardła, zapalenia krtani, polipów nosa, szumów w uszach, chrapania, nieprzyjemnego zapachu z ust, krwawienia z nosa, skrzywienia przegrody nosa, przerostu małżowin nosowych, obturacyjnego bezdechu sennego, skróconego/przerośniętego wędzidełka języka.


Wykonywane badania/zabiegi ambulatoryjne

videoskopia, nacięcie ropnia okołomigdałkowego, paracenteza (nacięcie błony bębenkowej), płukanie ucha, pobieranie wycinka z nosa, gardła z badaniem hist-pat, punkcje zatok, założenie tamponady nosa przedniej, usunięcie ciała obcego z gardła, nosa lub ucha, wymaz z antybiogramem, zmiana opatrunku z toaletą rany.


Wykonywane zabiegi szpitalne

Przejdź do zabiegów szpitalnych z zakresu otolaryngologii dorosłych i dzieci

Przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci od 0 r.ż.

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 250 zł

Anna Szymańska-Skrzypek - ZnanyLekarz.pl