Nasza psycholog mgr Aleksandra Podowska z tytułem „Kobieta z pasją”!

Z ogromną dumą informujemy, że Aleksandra Podowska, psycholog i konsultant dydaktyczny w Dziale ds. Osób z Niepełnosprawnościami UKW, a także nauczyciel akademicki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, została laureatką prestiżowego plebiscytu „Kobiety z pasją” w kategorii sport!
Kapituła konkursu wyróżniła Aleksandrę za niezwykłą determinację, zaangażowanie i inspirującą działalność sportową, która jest przykładem pasji, wytrwałości i odwagi w pokonywaniu barier. Aleksandra odnosi sukcesy w wielu dyscyplinach – m.in. tenisie stołowym, strzelectwie sportowym i pływaniu, zdobywając medale Mistrzostw Polski.
Jej aktywność sportowa, połączona z codzienną pracą psychologiczną i dydaktyczną, inspiruje innych do działania i pokazuje, że niepełnosprawność nie ogranicza – wręcz przeciwnie, może być źródłem siły i motywacji 💛.
Plebiscyt został zorganizowany przez Uniwersytet WSB Merito we współpracy z PFRON.
Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów – w sporcie, pracy zawodowej i życiu osobistym!
👉 Zobacz post na Facebooku: facebook.com/ukwbydgoszcz