Zabiegi pielęgnacyjne

Mezoterapia mikroigłowa Medycyna Estetyczna Gizińscy

CMG

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który cieszy się rosnącą popularnością. Wykorzystuje on zaawansowany system mikroigieł do dostarczania odżywczych substancji i składników aktywnych bezpośrednio w skórę.

Podczas zabiegu mikroigły delikatnie nakłuwają skórę, co stymuluje naturalne procesy regeneracyjne i produkcję kolagenu. To sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odzyskuje młodszy wygląd.

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana na różnych obszarach ciała, w tym twarzy, szyi, dekoltu, dłoni czy skóry głowy. Dzięki swojej precyzji i bezpieczeństwu, jest to bezinwazyjna alternatywa dla innych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalając pacjentom na szybki powrót do codziennych aktywności.

Precyzja zabiegu

Szczegółowo dobrana głębokość iniekcji, umożliwia pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – w inny sposób niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy zastosowaniu strzykawki oraz igły.

Krótszy czas rekonwalescencji

Dzięki technologii pulsujących igieł zabieg staje się bardziej efektywny oraz bezpieczny (w porównaniu do znanych dotąd metod stosowanych w mikronakłuwaniu skóry). Skrócony jest czas gojenia skóry oraz powrotu do codziennych aktywności.

Bezpieczeństwo oraz sterylność

Wykorzystujemy igły molibdenowe hermetycznie zapakowane, dzięki czemu urządzenie nie wywołuje reakcji alergicznych, np. u osób posiadających alergie na poszczególne metale. Każdy pacjent ma gwarancję, że jest użyta nowa, sterylna, jednorazowa igła do zabiegu.

Brak powikłań

Poprzez zastosowanie igieł 33G nie dochodzi podczas zabiegu do stępienia igieł czy wygięcia przez co nie ma możliwości, aby powstały jakiekolwiek blizny czy powikłania pozabiegowe.

Efekty po zabiegu:

 • Spłycenie blizn i zmarszczek
 • Zmniejszenie widoczności porów
 • Zmniejszenie przetłuszczania skóry
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Zmniejszenie przebarwień
 • Zwiększenie elastyczności skóry
 • Poprawa owalu twarzy

Etapy gojenia po zabiegu:

 1. Wydzielenie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, proliferacja fibroblastów i pobudzenie macierzy międzykomórkowej.
 2. Przebudowa skóry z wytworzeniem nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych, wraz z pobudzeniem procesu angiogenezy.
 3. Powstanie nowych naczyń skutkuje lepszym odżywieniem skóry, ukrwieniem oraz zagęszczeniem jej struktury, następuje remodeling.

Zobacz inny zabieg:

OxyGeneo odmłodzenie skóry Bydgoszcz

Medycyna Estetyczna Gizińscy

ul. Leśna 9A, Bydgoszcz, budynek Przychodni, piętro 2.
recepcja i umawianie wizyt: pn-pt w godzinach: 08:00 – 20:00
tel. 695 999 199
e-mail: medycynaestetyczna@gizinscy.pl
nr konta do wpłat 78 1160 2202 0000 0003 6584 9062

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna RODO.