Zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne

Elektrostymulacja mięśniowa Medycyna Estetyczna Gizińscy

CMG

Do elektrostymulacji mięśniowej w naszym Centrum wykorzystywany jest Sculptor Quattro X. Urządzenie to emituje promieniowanie elektromagnetyczne, które wywołuje tysiące intensywnych skurczów mięśni podczas jednej sesji zabiegowej. Innowacyjny sposób w jaki mięśnie są stymulowane znacząco wpływa na ich zwiększenie objętości.

Technologia EMS wpływa nie tylko na rozbudowę, ale również na wzmocnienie mięśni osłabionych. Wysoka częstotliwość skurczów, jakim są poddawane włókna mięśniowe, powoduje również miejscowe podniesienie temperatury, co pozytywnie wpływa na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Po każdej sesji treningowej z wykorzystaniem urządzenia Sculptor QUATTRO X inicjowany jest rozpad komórek tłuszczowych.

W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, co pozytywnie wpływa na odżywienie, dotlenienie, ujędrnienie oraz poprawę napięcia skóry.

Efekty po zabiegu:

  • Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • Uniesienie pośladków
  • Poprawa ogólnego wyglądu talii, ud i pośladków
  • Rozbudowa i wzmocnienie mięśni brzucha
  • Ujędrnienie skóry w okolicy brzucha, ud, ramion, pośladków
  • Wysmuklenie talii

Rekomendujemy 5-10 zabiegów, w zależności od oczekiwań i zaawansowania problemu u pacjenta. Jedna sesja trwa ok. 60 minut. Efekt napięcia obszaru zabiegowego czuć po jednym zabiegu, jednak rekomendujemy wykonanie całej serii. Możliwa jest bezpłatna konsultacja przedzabiegowa w celu określenia ilości zabiegów oraz ich częstotliwości.

Zobacz inny zabieg:

Drenaż limfatyczny ciała Bydgoszcz

Medycyna Estetyczna Gizińscy

ul. Leśna 9A, Bydgoszcz, budynek Przychodni, piętro 2.
recepcja i umawianie wizyt: pn-pt w godzinach: 08:00 – 20:00
tel. 695 999 199
e-mail: medycynaestetyczna@gizinscy.pl
nr konta do wpłat 78 1160 2202 0000 0003 6584 9062

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna RODO.