Zabiegi i medycyna Anti-aging

Wypełnianie zmarszczek Medycyna Estetyczna Gizińscy

Home/Medycyna Estetyczna/Zabiegi i medycyna Anti-Aging/Wypełnianie zmarszczek kwas hialuronowy

Jednym z lepszych sposobów wypełnienia zmarszczek, a tym samym odmłodzenia wyglądu twarzy jest podanie kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, jednak wraz z biegiem lat jego objętość w skórze maleje, dlatego staje się ona mniej elastyczna, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki.

Zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym daje bardzo naturalne efekty. Kwasem hialuronowym można również wypełniać zmarszczki mimiczne, aczkolwiek przed zabiegiem wskazana jest konsultacja lekarska, w celu określenia kolejności wykonywanych zabiegów. Zazwyczaj w przypadku zmarszczek mimicznych górnego piętra twarzy, wskazane jest podanie toksyny botulinowej, a następnie kwasu hialuronowego.

Wskazania do zabiegu:

  • widoczne bruzdy i zmarszczki.

Przebieg zabiegu

Po konsultacji lekarskiej można przystąpić do zabiegu. Za pomocą cienkiej igły lekarz wstrzykuje kwas w miejsce zmarszczki i wypełnia ją. Może wystąpić lekkie uczucie rozpierania. Efekt widoczny jest od razu.

Zalecenia pozabiegowe

Przez 2-3 tygodnie po zabiegu zaleca się unikania nagrzewania miejsc pozabiegowych, m.in. intensywnego opalania, korzystania z sauny czy solarium.

Zobacz inny zabieg:

Lifting wolumetryczny Bydgoszcz

Medycyna Estetyczna Gizińscy

ul. Leśna 9A, Bydgoszcz, budynek Przychodni, piętro 2.
recepcja i umawianie wizyt: pn-pt w godzinach: 08:00 – 20:00
tel. 695 999 199
e-mail: medycynaestetyczna@gizinscy.pl
nr konta do wpłat 78 1160 2202 0000 0003 6584 9062

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. Pełna klauzula informacyjna RODO.