EN

Laser Alma Harmony Nd:YAG

Laser Alma Harmony Nd:YAG - ilustracja

Laser Alma Harmony ND:YAG to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną pozbyć się zarówno powierzchownych jak i głębokich zmian na kończynach dolnych.

PRZED ZABIEGIEM

Pacjenci, którzy chcą przystąpić do leczenia zmian naczyniowych (pękniętych naczynek, żylaków) na kończynach dolnych muszą wcześniej wykonać USG dopplerowskie kończyny z żył i tętnic. Takie badanie również można wykonać w naszej klinice podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu. Można od tego odstąpić, gdy mamy do czynienia z pojedynczym naczynkiem do zamknięcia. Na dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki (antybiotyki) oraz nie wolno stosować samoopalaczy i balsamów brązujących.

PRZEBIEG ZABIEGU

Głowica ND:YAG wyposażona jest w innowacyjne chłodzenie kontaktowe, co minimalizuje odczuwalny podczas zabiegu dyskomfort. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, dlatego nie stosuje się znieczulenia miejscowego. Na prośbę pacjenta można dany obszar posmarować znieczulającym kremem. W zależności od wielkości zmian naczyniowych, zabieg trwa od 10 min do 30 min.

PO ZABIEGU

Tuż po przeprowadzonym zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie lub obrzęk. Można od razu wrócić do codziennych aktywności.

Dla uzyskania zadowalających efektów zabieg należy wykonywać od 2 do 3 razy w roku. Ten sam obszar może zostać poddany działaniu lasera po minimum trzech miesiącach.

WSKAZANIA

  • głębokie i duże teleangiektazje (pajączki)
  • naczyniaki

PRZECIWSKAZANIA

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • „świeża” opalenizna
  • korzystanie z solarium w ostatnich 30 dniach
  • niektóre leki
  • stany zapalne skóry

CENNIK

jedno naczynko – 100 zł

standard (obszar do 10 cm) – 300 zł

zabieg rozszerzony (obszar powyżej 10cm) – 500 zł

premium (rozległe pajączki) –  od 600 do 1000 zł

 

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Godziny przyjęć

Specjaliści

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design