EN

Nowe innowacyjne usługi

Nowe innowacyjne usługi - ilustracja

Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. prowadzi nowoczesną klinikę z dużą ilością gabinetów, poradni, oddziałami szpitalnymi, salami zabiegowymi i operacyjnymi, zarówno w prywatnym, jak i w publicznym systemie zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezwykle kompetentnej kadrze, a także dzięki współpracy z ośrodkami badawczymi i uczelniami, wdraża innowacyjne i coraz bardziej skuteczne metody leczenia, przez co podnosi jakość opieki zdrowotnej w regionie oraz w kraju, a tym samym – swoją konkurencyjność.

W ramach projektu nr RPKP.01.06.02-04-0219/19 – Centrum Medyczne Gizińscy Sp. z o.o. wprowadziło na rynek nową na skalę świata usługę – małoinwazyjną endoskopową chirurgię kręgosłupa w leczeniu stenoz kanału kręgowego z możliwością endoskopowej denerwacji.

Zastosowanie małoinwazyjnej endoskopowej chirurgii kręgosłupa stanowi alternatywę dla klasycznego zabiegu.

Podstawowe zalety innowacyjnego rozwiązania to m.in.:

  • skrócony czas zabiegu operacyjnego,
  • Skrócony czas hospitalizacji i rekonwalescencji – pacjent wychodzi do domu najczęściej na drugi dzień po przebytym zabiegu, nienaruszenie mięśni podczas operacji zmniejsza ryzyko rozwoju niestabilności kręgosłupa i znacznie przyspiesza rekonwalescencję,
  • Mniejsze ryzyko infekcji,
  • Mniejsza traumatyzacja układu kostnego wiąże się z rzadszą koniecznością zastosowania dodatkowo implantów stabilizujących,
  • Mniejsza ekspozycja pacjenta i personelu wykonującego zabieg na promieniowanie rentgenowskie w trakcie wykonywania zabiegu.
  • Mniejszy ból pooperacyjny – szybsza rekonwalescencja.
  • Innowacyjna usługa pozwoli na redukcję bólu i napięcia mięśniowego, ustąpienie niedowładu i zaburzeń czucia oraz wycofania się zaburzeń zwieraczy i seksualnych, jaki odczuwa pacjent w wyniku ucisku na struktury nerwowe (rdzeń kręgowy/ogon koński) w zwężonym kanale kręgowym.

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Godziny przyjęć

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design