EN

Chirurgia ogólna i naczyniowa

Chirurgia ogólna i naczyniowa - ilustracja

Zabiegi operacyjne przeprowadzane są w nowocześnie wyposażonych salach operacyjnych, spełniających najostrzejsze standardy polskie i UE.

Wieża laparoskopowa, system Shaver (dynamiczne urządzenie tnąco-ssące stosowane do usuwania polipów nosa i innych tkanek patologicznych z nosa i zatok), Pelleve (system oparty na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych (RFITT)), EVLT ( leczenie niewydolności żylnej, polegające na naświetlaniu niewydolnego pnia żylnego, za pomocą wprowadzonego do jego wnętrza włókna laserowego), RTG śródoperacyjny, nowoczesna narkoza, monitory oraz zestawy reanimacyjne, a przede wszystkim doskonali lekarze z dużą wiedzą i z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, to tylko niektóre nasze atuty, mające istotny wpływ na profesjonalizm i komfort leczenia operacyjnego. Dzięki temu możemy realizować operacje o najwyższym stopniu trudności (chirurgia naczyniowa i ogólna oraz endokrynologiczna, chirurgia dziecięca, neurochirurgia, otolaryngologia, chirurgia estetyczna, ginekologia, ortopedia, urologia).

Pacjentem zajmuje się zespół doświadczonych lekarzy specjalistów. Anestezjolodzy, korzystają z nowoczesnego sprzętu oraz leków najnowszej generacji. Indywidualnie dobierają metody znieczulania.

Doświadczenie lekarzy pozwala skrócić czas pobytu w szpitalu, do niezbędnego minimum.

Przeprowadzamy zabiegi operacyjne refundowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia jak również zabiegi komercyjne wg cennika:

Cennik zabiegów


Skład oddziału

W skład oddziału wchodzą:

  • nowoczesny blok operacyjny – spełniający wszystkie normy polskie i UE
  • sala nadzoru pooperacyjnego
  • komfortowe sale chorych (dostęp do internetu, tv)

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design