EN

Botoks

Botoks - ilustracja

Nasi sympatyczni lekarze specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej są przeszkoleni i posiadają doświadczanie w stosowaniu toksyny botulinowej. Czy wstrzykiwanie botoksu boli? Cała procedura jest praktycznie bezbolesna, a powrót do codziennych czynności jest niemalże natychmiastowy.

BOTOKS – toksyna botulinowa to bezpieczna i skuteczna metoda redukowania zmarszczek mimicznych. Preparat wstrzykuje się w małej dawce w wybrane miejsca na twarzy. Blokuje połączenia nerwowo – mięśniowe, czego efektem jest wygładzenie skóry i likwidacja zmarszczek.

PRZED ZABIEGIEM

Podczas konsultacji lekarz dokładnie obejrzy obszar skóry, który ma zostać ostrzyknięty. Dodatkowo przeprowadzi dokładny wywiad z pacjentem odnośnie przyjmowanych leków i chorób przewlekłych. Do zabiegu nie jest wymagane przeprowadzenie dodatkowych badań. Nie podaje się znieczulenia miejscowego.
PODCZAS ZABIEGU

Podanie botoksu trwa kilkanaście minut. Lekarz przed ostrzykiwaniem dokładnie oczyszcza skórę, a także schładza ją lodem w celu zminimalizowania bólu. Następnie przystępuje do wstrzyknięcia botoksu.

PO ZABIEGU

Przez trzy godziny od podania botoksu nie należy masować, ani dotykać twarzy. Nie wskazane jest leżenie oraz schylanie. Może to spowodować przemieszczenie substancji. Wizyta kontrolna następuje wizyta kontrolna, na której lekarz oceni, czy botoks rozłożył się równomiernie i czy nie jest wymagana korekta.
Efekty po zastosowaniu botoksu

• odmłodzenie skóry
• ujędrnienie skóry
• redukcja bruzd na czole
• redukcja zmarszczek pomiędzy brwiami
• redukcja zmarszczek w okolicy oczu i ust

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Godziny przyjęć

Specjaliści

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design