Wybierz lekarza

lek. Marta Matyniak

rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu – 2017 rok. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii w Centrum Medycznym Gizińscy od 2019 roku.

Znajomość języków obcych – j. angielski


Doświadczenie

Pierwsze kroki jako lekarz stawiała pracując w podstawowej opiece zdrowotnej mierząc się z ciężkimi chorobami także somatycznym i cierpieniem swoich pacjentów. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie psychiatrii zdobywa pracując na oddziale stacjonarnym, wielokrotnie konsultując pacjentów w stanach nagłych w tutejszej Izbie Przyjęć.

Praca

od 2019 roku lekarz rezydent w Centrum Medyczne Gizińscy, Oddział Psychiatryczny Ogólny, Izba Przyjęć i Poradnia Zdrowia Psychicznego

W latach 2020-2022 pracowała w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy.

W swojej pracy stara się jak najlepiej pomóc i sprostać oczekiwaniom Pacjentów. Na podstawie dokładnego wywiadu, także od rodziny i osób w najbliższym otoczeniu, wybiera odpowiednie leczenie dostosowane do wieku, płci, ogólnego stanu pacjenta oraz chorób współistniejących. Omawia możliwe formy leczenia farmakologicznego oraz terapeutycznego. Regularnie poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych.


Diagnostyka i leczenie

zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń koncentracji, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, depresji, zaburzeń psychicznych, zaburzeń osobowości, psychozy, depresji okołoporodowej/poporodowej, nerwicy, schizofrenii.

Przyjmuje tylko osoby dorosłe.

Cennik (prywatnie)

Wizyta: 200 zł