EN
lek.Marta Matyniak

lek. Marta Matyniak

rezydent w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu – 2017 rok. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii w Centrum Medycznym Gizińscy od 2019 roku.

Praca

od 2019 roku lekarz rezydent w Centrum Medyczne Gizińscy, Oddział Psychiatryczny Ogólny, Izba Przyjęć i Poradnia Zdrowia Psychicznego

od 2020 roku lekarz w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy

Jest lekarzem rezydentem w dziedzinie psychiatrii od 2019 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Pierwsze kroki jako lekarz stawiała pracując w podstawowej opiece zdrowotnej mierząc się z ciężkimi chorobami także somatycznym i cierpieniem swoich pacjentów. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie psychiatrii zdobywa pracując na oddziale stacjonarnym, wielokrotnie konsultując pacjentów w stanach nagłych w tutejszej Izbie Przyjęć. Ambulatoryjnie przyjmuje pacjentów w NZOZ Centrum Medyczne Gizińscy oraz Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy. W swojej pracy stara się jak najlepiej pomóc i sprostać oczekiwaniom Pacjentów. Na podstawie dokładnego wywiadu, także od rodziny i osób w najbliższym otoczeniu, wybiera odpowiednie leczenie dostosowane do wieku, płci, ogólnego stanu pacjenta oraz chorób współistniejących. Omawia możliwe formy leczenia farmakologicznego oraz terapeutycznego. Regularnie poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Godziny przyjęć

Wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia:

Środa 8:00 – 12:00

Wizyty prywatne:

Środa 14:30 – 18:00

Cennik (prywatnie)

Cena wizyty prywatnej: 180 zł

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

Inni lekarze w tej specjalizacji

dr n. med. Tomasz Skrzypek

specjalista psychiatra

lek. Beata Bierkowska - Jakóbczyk

specjalista psychiatra

lek. Lech Giziński

specjalista psychiatra

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design