Zamknij
EN
Narodowy Fundusz Zdrowia - Logo
Lista świadczeń refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia
lek.med.Anna Maria Bilkiewicz – Pawelec

lek.med. Anna Maria Bilkiewicz – Pawelec

specjalista okuloplastyk, Consultant Ophthalmologist

Informacje o specjaliście

English-Speaking Patients Are Welcome

Jestem okulistą i okuloplastykiem (połączenie chirurgii plastycznej z okulistyką). Specjalizuję się w chirurgii powiek, dróg łzowych, oczodołu i chirurgii rekonstrukcyjnej powiek.

Studia medyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie w 2001 roku. W trakcie studiów odbyłam praktyki w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Specjalizowałam się w zakresie okulistyki w Klinice Chorób Oczu CMKP w Warszawie pod kierownictwem prof. Grabskiej-Liberek oraz w Klinice Dietrich-Bonhoeffer w Neubrandenburg w Niemczech pod kierownictwem prof. H. Hoh, jak również w Londynie w szpitalu uniwersyteckim Epsom and St. Helier oraz prestiżowym ośrodku okulistycznym Moorfields Eye Hospital.

W 2015 roku ukończyłam półtoraroczną podspecjalizację z okuloplastyki na Uniwersytecie w Oksfordzie pod kierownictwem Mr. Jonthna Norrisa, uznawanego za jednego z najlepszych chirurgów rekonstrukcyjnych powiek oraz specjalistę w dziedzinie leczenia orbitopatii tarczycowej.

W trakcie pobytu w Oksfordzie przeprowadziłam ponad 650 operacji. Swoje zainteresowania medyczne, oprócz tradycyjnych metod operacyjnych (usuwanie nowotworów powiek, rekonstrukcje powiek, przeszczepy skóry, operacje niedrożności kanalików łzowych), skupiam wokół metod niekonwencjonalnych takich jak operacyjne leczenie zespołu suchego oka, zastosowanie toksyny botulinowej (Botox) w leczeniu nadmiernego łzawienia czy po porażeniach nerwu twarzowego oraz leczenie i prowadzenie pacjentów z chorobą Gravesa-Basedowa.

lek.med. Anna Maria Bilkiewicz – Pawelec wykonuje tylko zabiegi z zakresu okuloplastyki.

W celu umówienia na zabieg prosimy o kontakt z koordynatorem zabiegów pod nr. tel. +48 605 854 606

Cennik usług okulistycznych dostępny jest tutaj.


Godziny przyjęć

Wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia:

Wizyty prywatne:


Cennik (prywatnie)

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design