EN

Medrefund LTD

 

Medrefund _

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii często decydują się na leczenie w Polsce na własną rękę i za własne pieniądze. Nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że mają prawo do uzyskania zwrotu kosztów leczenia za granicą z NHS.

Firma Medrefund LTD wychodzi na przeciw tym, którzy planują leczenie w Polsce. Jeśli borykasz się z jakimś problemem zdrowotnym, lekarze w UK nie są w stanie ci pomóc lub czekasz w długich kolejkach do specjalisty lub na zabieg, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci znaleźć odpowiedniego lekarza, a także uzyskamy zwrot kosztów leczenia za granicą. Współpracujemy z najlepszymi szpitalami i klinikami w Polsce, Łotwie, Litwie i Grecji oraz mamy rzeszę zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali z oferowanych usług medycznych oraz otrzymali refundację za operacje z brytyjskiego NHS. Odzyskujemy pieniądze za świadczenia medyczne nawet w skomplikowanych, trudnych i nietypowych przypadkach zdrowotnych.

Mamy doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi w Polsce i innych państwach członkowskich UE. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat jesteśmy w stanie szybko zareagować, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Mówimy po polsku, angielsku, rosyjsku i łotewsku. Naszą najlepszą wizytówką jest nasza ciężka praca oraz zaangażowanie i to, co udało nam się dzięki temu osiągnąć. Od 2013 roku zaufały nam już setki zadowolonych klientów, którym pomogliśmy uzyskać zwrot kosztów leczenia za granicą.

W ciągu ostatnich kilku lat współpraca między klinikami w Europie a firmą Medrefund przekształciła się w owocne i wiarygodne relacje – 90 % pacjentów, którzy współpracowali z Medrefund, odzyskało pieniądze za usługi otrzymane w UE, jeśli leczenie było dostępne w ramach NHS. Z firmą Medrefund masz 100% gwarancji na otrzymanie refundacji z brytyjskiej kasy chorych.

Skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz dopełnienie wszelkich koniecznych do uzyskania refundacji za leczenie formalności może okazać się skomplikowane lub po prostu zbyt czasochłonne. W związku z powyższym bardzo dobrą decyzja jest skorzystanie z usług oraz pomocy oferowanych przez Medrefund. Firma z powodzeniem zajmuje się uzyskiwaniem refundacji za przebyte leczenie w Polsce.

KONTAKT

Telefon do polskiego konsultanta: +44 (0) 789 673 6301

Możesz również napisać maila na adres: polska@medrefund.co.uk lub odnaleźć nas na portalu www.medrefund.co.uk/pl/

Rejestracja

Rejestracja czynna
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 - 20.00

tel. +48 52 345 50 80
tel. +48 52 506 57 57
fax +48 52 366 50 25
@: rejestracja@gizinscy.pl

© Centrum Medyczne Gizińscy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Branding / Design: Inspect™ Brand & Web Design