O nas

Z największą satysfakcją zapraszamy Państwa do naszego Centrum Medycznego Gizińscy. Ta klinika to spełnienie naszych marzeń i ukoronowanie wieloletniej pracy.

Gdy ponad 20 lat temu otwieraliśmy prywatny gabinet psychiatryczny, a niedługo potem poradnię pediatryczno-laryngologiczną, wykorzystaliśmy pierwsze przepisy w naszym kraju pozwalające na samodzielną inicjatywę lekarzy. Dzięki temu mamy dziś ogromne doświadczenie w działalności niepublicznego sektora medycznego.

Zaczynaliśmy od pojedynczego gabinetu przy ul. Sułkowskiego na Bielawach. W latach 90. przenieśliśmy się na ul. Kościuszki w Śródmieściu. Dzięki lepszym warunkom mogliśmy tam otworzyć kilkanaście gabinetów i sale zabiegowe.

Równocześnie pracując w publicznej służbie zdrowia, na wyższej uczelni oraz w administracji państwowej i samorządowej cały czas dążyliśmy do tworzenia rozwiązań najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych. Wszystkie nasze doświadczenia i przemyślenia wykorzystaliśmy przeprowadzając Centrum Medyczne Gizińscy do nowej siedziby przy ul. Leśnej. Dopiero teraz możemy powiedzieć, że prowadzimy nowoczesną klinikę z prawdziwego zdarzenia z dużą ilością gabinetów i poradni, oddziałami szpitalnymi, salami zabiegowymi i operacyjnymi.
Kierowanie administracyjne i finansowe kliniki powierzyliśmy naszemu synowi Jędrzejowi, z wykształcenia ekonomiście.

Tym bardziej możemy powiedzieć, że Centrum Medyczne Gizińscy to przedsięwzięcie rodzinne. Razem stawiamy na szeroką gamę usług, profesjonalizm i komfort. Wszystko po to, by nasi Pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i z poczuciem uzyskanej pomocy. Ich opinie wykorzystujemy, by klinika funkcjonowała coraz lepiej. Każdego dnia staramy się, by Centrum Medyczne Gizińscy rozwijało się i zmieniało na lepsze. Tak by sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Katarzyna i Włodzisław Gizińscy

W skład Centrum Medycznego Gizińscy wchodzi:

  • Zespół gabinetów lekarskich, w których pacjenci korzystają z usług 50 specjalistów z zakresu chirurgii dziecięcej i dorosłych, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, gastroenterologii, laryngologii dziecięcej i dorosłych, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, ginekologii, neurochirurgii kręgosłupa, ortopedii dziecięcej i dorosłych, psychiatrii, psychologii, stomatologii dziecięcej i dorosłych, kardiologii, neurologii dziecięcej i dorosłych, urologii dziecięcej i dorosłych, alergologii, dietetyki, chorób wewnętrznych i dermatologii.
  • Dziesięć oddziałów szpitalnych: chirurgia dziecięca i dorosłych, laryngologia, chirurgia plastyczna, ortopedia, neurochirurgia kręgosłupa, gastroenterologia i urologia, otolaryngologia dzieci i ginekologia
  • Oddział psychiatryczny – opieka dzienna i stacjonarna
  • Zespół specjalistów chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej
  • Centrum Leczenia Otyłości i Zaburzeń Metabolicznych
  • Zespół żywieniowy – opieka nad chorym żywionym dojelitowo
  • Pracownie diagnostyczne, w których wykonujemy: rezonans magnetyczny, badania usg, ekg, echo serca, spirometrię, testy alergologiczne

Zabiegi chirurgiczne odbywają się w dwóch doskonale wyposażonych salach operacyjnych i trzech gabinetach zabiegowych. Po zabiegach chirurgicznych nasi pacjenci przebywają w klimatyzowanych pokojach z łazienką i telewizorem. Zapewniamy im dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa.

Część usług medycznych realizowana jest w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia – pacjent za nie nie płaci.

Naszym najważniejszym zadaniem jest podnoszenie poziomu i jakości usług oraz komfort naszych pacjentów.

Zdrowie naszych pacjentów jest w dobrych rękach!