O nas

Centrum Medyczne Gizińscy jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków w kraju. Od 25 lat nasi pacjenci mogą liczyć na doskonałą opiekę zdrowotną i komfort w świadczeniu usług medycznych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczynała od gabinetu  psychiatrycznego i laryngologiczno-pediatrycznego. Przez ćwierć wieku pracowaliśmy nad rozszerzeniem naszej działalności, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych pacjentów.

Nasz zespół czeka na pacjentów w siedzibie przy ulicy Leśnej 9 i 9a w Bydgoszczy. Mogą być oni pewni, że zaopiekują się nimi specjaliści najwyższej klasy, korzystający z najnowszych metod diagnostyki i leczenia przy użyciu sprzętu spełniającego europejskie standardy.

Dbamy też o to, by nasi pacjenci nie tylko uzyskali skuteczną pomoc, ale i o to, by proces leczenia odbywał się w przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia i życzliwości. Wiemy, że indywidualne podejście do pacjenta daje najlepsze efekty.

W skład Centrum Medycznego Gizińscy wchodzi:

  • Zespół gabinetów lekarskich, w których pacjenci korzystają z usług 50 specjalistów z zakresu chirurgii dziecięcej i dorosłych, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, gastroenterologii, laryngologii dziecięcej i dorosłych, chirurgii plastycznej, ginekologii, neurochirurgii kręgosłupa, psychiatrii, psychologii, stomatologii dziecięcej i dorosłych, kardiologii, neurologii dziecięcej i dorosłych, urologii, alergologii, dietetyki i dermatologii.
  • Dziesięć oddziałów szpitalnych: chirurgia dziecięca i dorosłych, laryngologia, chirurgia plastyczna, ortopedia, neurochirurgia kręgosłupa, gastroenterologia i urologia, otolaryngologia dzieci i ginekologia
  • Oddział psychiatryczny – opieka dzienna i stacjonarna
  • Zespół specjalistów chirurgii plastycznej
  • Centrum Leczenia Otyłości i Zaburzeń Metabolicznych
  • Zespół żywieniowy – opieka nad chorym żywionym dojelitowo
  • Pracownie diagnostyczne, w których wykonujemy: rezonans magnetyczny, badania usg, ekg, echo serca, spirometrię, testy alergologiczne

Zabiegi chirurgiczne odbywają się w dwóch doskonale wyposażonych salach operacyjnych i trzech gabinetach zabiegowych. Po zabiegach chirurgicznych nasi pacjenci przebywają w klimatyzowanych pokojach z łazienką i telewizorem. Zapewniamy im dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa.

Część usług medycznych realizowana jest w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia – pacjent za nie nie płaci.

Naszym najważniejszym zadaniem jest podnoszenie poziomu i jakości usług oraz komfort naszych pacjentów.

Zdrowie naszych pacjentów jest w dobrych rękach!